charnico بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

charnico: بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلالی شدن مهم‌ترین اتفاق زندگی من بود / باقری

مهاجم تازه استقلال می‌گوید دوست دارد سال اول حضور او در این تیم با کسب ستاره سوم همراه باشد.

استقلالی شدن مهم‌ترین اتفاق زندگی من بود / باقری

باقری: استقلالی شدن بااهمیت ترین اتفاق زندگی من بود

عبارات مهم : زندگی

مهاجم تازه استقلال می گوید دوست دارد سال اول حضور او در این تیم با کسب ستاره سوم همراه باشد.

به گزارش ایسنا ، روح الله باقری، خرید تازه استقلال در خط حمله راجع به پیوستن به جمع آبی پوشان گفت: امضای قرارداد با استقلال بااهمیت ترین اتفاق زندگی من بود. استقلال از نظر افتخارات، شخصیت کلوب و هواداران در آسیا عالی ترین است و خوشحالم که در این تیم بزرگ حضور دارم. به خوبی می دانم که باید در استقلال جهت نام بزرگ کلوب تلاش کنم.

مهاجم تازه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی این کلوب راجع به اهمیت استقلالی شدن او در مسیر فوتبالی اش تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بگویم استقلال را با دلم گزینش کردم. می دانم با توجه به بزرگانی که در کادرمدیریتی، فنی و بازیکنان تیم حضور دارند و فضای استقلال می توانم به پیشرفت خودم در فوتبال ادامه دهم ولی بااهمیت ترین عنوان موفقیت و سربلندی استقلال است و سپس به نشانه های شخصی فکر می کنم.

استقلالی شدن مهم‌ترین اتفاق زندگی من بود / باقری

باقری در تصویر العمل به بعضی شایعات مانند گزینش شماره پیراهن، مصدومیت و غیره اضافه کرد: متاسفانه بعد از امضای قرارداد با استقلال جهت من شایعات و حواشی درست شد که همه آن ها را رد می کنم. به طور مثال شایعه ای راجع به مصدومیت من مطرح شد ولی من در آخرین دیدار فصل گذشته خونه به خونه که ۹ اردیبهشت بود در زمین حضور داشتم و سپس فینال حذفی را به علت محرومیت از دست دادم و اکنون نیز هیچ مشکلی جهت شروع فصل ندارم.

باقری در ادامه صحبت هایش راجع به همکاری با وینفرد شفر عنوان کرد: از دور و نزدیک تعریف ایشان را شنیدم و واقعا دوست داشتم با او کار کنم. در اواسط فصل بود که بعضی زمزمه ها راجع به علاقه ایشان به گوش من رسید و همین عنوان باعث شد با انگیزه دو برابر جهت جلب نظر او تلاش کنم. همکاری با مربی بزرگی مانند شفر واقعا حس خوبی به من می دهد. ایشان یک جنتلمن تمام عیار است و تلاش می کنم تا در تمرینات و مسابقه های تمام دستورهای ایشان را عملی کنم.

مهاجم تازه استقلال می‌گوید دوست دارد سال اول حضور او در این تیم با کسب ستاره سوم همراه باشد.

مهاجم تازه استقلال راجع به مشکل حضور در جمع آبی ها گفت: می دانم کار مشکل داریم ولی جهت این کار سخت آماده هستم. تجربه قبلی من در لیگ برتر خوب نبود ولی در استقلال شرایط تفاوت دارد و همه روی عملکرد ما نظارت دارند. به خوبی می دانم چه وظیفه سنگینی به گردن من است و تلاش می کنم با انجام تمرینات به عالی ترین شکل و کمک بقیه افراد رختکن، به عالی ترین فرم مورد نظر کادرفنی دست پیدا کنم.

باقری در آخر راجع به حضور در استقلال در لیگ قهرمانان آسیا و دیدار با السد خاطرنشان کرد: کار مشکل در لیگ قهرمانان داریم ولی می دانم که مجموعه استقلال به دنبال موفقیت هست. هنوز به تیم اضافه نشده ام ولی فکر می کنم که تفکر کادرفنی استقلال بازی به بازی جلو رفتن است و از الان باید خود را جهت بازی سوپرکاپ آماده کنیم تا فصل را درخشان شروع کنیم. هر بازی جهت استقلال اهمیت زیادی دارد و امیدوارم نخستین سال حضور من در استقلال با کسب ستاره سوم آسیایی همراه باشد.

استقلالی شدن مهم‌ترین اتفاق زندگی من بود / باقری

واژه های کلیدی: زندگی | شایعات | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog