charnico بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

charnico: بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

گت بلاگز اصفهان برگزیدگان مرحله استانی مسابقه های ملی مناظره دانشجویان در اصفهان مشخص شدند

2 گروه دانشگاه اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ترتیب به عنوان برگزیدگان مرحله استانی ششمین دوره مسابقه های ملی مناظره دانشجویان در اصفهان مشخص شدند.

برگزیدگان مرحله استانی مسابقه های ملی مناظره دانشجویان در اصفهان مشخص شدند

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،دبیر اجرایی مسابقه های ملی مناظره دانشجویان در اصفهان گفت: این 2 گروه جهت شرکت در مرحله منطقه ای مسابقه های مذکور که در بین تیم های برگزیده استان های مرکزی و غربی کشور برگزار می شود، معرفی خواهند شد.

عبارات مهم : معرفی
سیاووش گلشیری افزود: در مجموع نیز گروه دانشگاه اصفهان به سرپرستی کشفی آزاد به عنوان تیم برتر مرحله استانی مسابقه های مناظره دانشجویان، معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله استانی ششمین دوره مسابقه های مناظره های دانشجویان کشور عزیزمان ایران در اصفهان از سری مسابقه های نشان خواجه نصیر الدین طوسی دیروز ازسوی شرکت دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.

وی با بیان اینکه هشت گروه 4 نفره از دانشگاه های متفاوت استان اصفهان در این دوره از مسابقه های شرکت کردند، اظهار کرد: این دانشجویان به مناظره راجع به 6 گزاره از میان 140 گزاره مشخص شده است در زمینه های اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و فلسفی و در مواضع موافق و مخالف پرداختند.

گلشیری اضافه کرد: بعضی از این گزاره ها راجع به طرح تحول سلامت، علوم انسانی و اخلاق و سیاست بود.

وی نشانه از برگزاری این مسابقه های را تعمیق و ارتقای کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره در حوزه های دانشگاهی خواند و گفت: این دوره از مسابقه های در سه مرحله استانی، منطقه ای و کشوری برگزار می شود.
مرحله نهایی و کشوری مسابقه های ملی مناظره دانشجویی، پاییز امسال در دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: معرفی | استانی | اصفهان | مسابقه | برگزاری | دانشگاه | دانشگاه | دانشجویان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog