charnico بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

charnico: بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

گت بلاگز بین‌الملل انگلیس چالش های برکسیت را دست کم می گیرد / یونکر

رئیس کمیسیون اروپا گفت انگلیس پیچیدگی های مذاکرات برکسیت را دست کم می گیرد.

انگلیس چالش های برکسیت را دست کم می گیرد / یونکر

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ ژان کلود یونکر در یک نشست خبری با بیان اینکه «مذاکره در مورد اوضاع حقوق شهروندان اروپایی ساکن انگلیس وقت زیادی را نیاز دارد» افزود: اگر دوستان انگلیسی ما پیشنهاد کمیسیون [اروپا] را بپذیرند بلافاصله آن را به اجرا خواهیم گذاشت؛ هرچند این اتفاق رخ نخواهد داد.
وی افزود: گاهی اوقات به نظر می رسد دوستان انگلیسی ما… دشواری های فنی که [در مذاکرات] با آن مواجه هستیم را دست کم می گیرند.

عبارات مهم : اروپا
یونکر اضافه کرد: ‘پاسخ به سئوال «وضعیت حقوق شهروندان اروپایی ساکن انگلیس بعد از برگزیت» در گرو پاسخ به 25 سئوال دیگر است.اما هر بار که از نخست وزیر انگلیس این سئوال را پرسیدم او به من می گوید صبور و خوشبین باشم.’

این مقام انگلیسی با اشاره به دیدار هفته گذشته اش با «ترزا می» نخست وزیر انگلیس در داونینگ استریت (دفتر نخست وزیری انگلیس)، افزود: همه چیز در این دیدار خوب پیش رفت ولی انگلیس می خواهد از اتحادیه اروپا خارج شود و این اتفاق به سادگی رخ نخواهد داد.
سران 27 کشور اروپایی عضو اتحادیه اروپا در نخستین گام مهم جهت تبیین راهبردشان در قبال خروج بریتانیا از این اتحادیه موسوم به برگزیت و مذاکرات آتی ارزش با لندن در این ارتباط، روز شنبه در غیاب انگلیس در بروکسل گردهم آمدند.
به گفته منابع انگلیسی شرکت کنندگان در این نشست به اتفاق آرا با نقشه راه پیشنهادی ‘دونالد توسک’ رییس شورای اروپا در مورد مذاکرات برگزیت، موافقت کردند.
توسک در نشست خبری بعد از نشست سران 27 کشور اروپایی در بروکسل، نیز گفت’ ما خواستار تضمین هایی در مورد حفظ حقوق شهروندان اروپایی ساکن انگلیس هستیم.’
توسک افزود:’اما ما خواهان مواضع روشن دولت انگلیس در این خصوص و نیازمند دریافت تضمین های واقعی بر شهروندانمان که در بریتانیا زندگی، کار و تحصیل می کنند، هستیم.’
وی در همین حال گفت که این اوضاع جهت انگلیسی هایی که در کشورهای اروپایی سکونت دارند، نیز صدق می کند.
براساس بعضی از برآوردهای صورت گرفته، در حال حاضر بیش از 3 میلیون شهروند اروپایی در انگلیس زندگی می کنند و در همین بیش از یک و نیم میلیون انگلیسی در کشورهای عضو اتحادیه اروپا سکونت و فعالیت دارند.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: اروپا | سئوال | انگلیس | انگلیس | مذاکرات | انگلیسی | بین الملل | اتحادیه اروپا

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog