charnico بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

charnico: بازار میلیون خودرو 15میلیون خودرو دست دوم

گت بلاگز ورزشی سنگین وزن مطرح ورزش از کشور عزیزمان ایران رفت

جودوکار المپیکی کشورمان بعد از بارها هشدار، آخر امروز از کشور عزیزمان ایران رفت.

سنگین وزن مطرح ورزش از کشور عزیزمان ایران رفت

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان٬ جواد محجوب جودوکار وزن ۱۰۰- کیلوگرم کشورمان بارها و بارها به خاطر وضیعت نامناسب جودو به مسئولین فدراسیون و ورزش کشور هشدار داده بود امروز کشور عزیزمان ایران را به مقصد تایلند ترک کرد تا در مسابقه های MMA شرکت کند. مسعود خسروی نژاد هم که پیش از المپیک به عنوان مربی اختصاصی محجوب کنارش بود ظاهرا اینجا هم در کنار وی حضور دارد.
هرچند که محجوب بعد از المپیک دیگر به اردوهای تیم ملی بازنگشت ولی هر لحظه مربیان تیم ملی و مسئولان فدراسیون اعلام میکردند که وی در مرخصی است و با هماهنگی فدراسیون در اردوها حضور ندارد.

عبارات مهم : ایران

محجوب سال گذشته با حضور در کشتی پهلوانی جهت نخستین بار در مسابقه های جهانی این رشته شرکت کرد و توانست مدال طلا را کسب کند و به همگان ثابت کند که پتانسیل بالایی دارد البته وی از چوخه کاران به نام ایرانی است و سالهاست در چوخه حرف اول و آخر را میزند.
محجوب در کشور عزیزمان ایران و در وزن خودش که هیچ در یک وزن بالاتر هم در جودو حریف ندارد ولی با وجود اینکه یکی از سرمایه های جودو است ولی هر لحظه از مشکلاتش گلایه دارد. او از وقت رستگار از وضعیتش در تیم ملی ناراحت بود و هر لحظه صحبت از رفتن میکرد ولی در گوشی به ما میگفت جودو تمام زندگی من است کجا بروم؟

البته مدتها بود که شایعاتی مبنی بر حضورش در مسابقه های MMA شنیده میشد ولی کمتر کسی از اهالی جودو باور میکرد که این قهرمان از جودو خداحافظی کند و راهی ورزشی دیگر شود.

حال باید دید چه اتفاقی بعد از المپیک افتاد که تهدیدهای محجوب جامعه عمل پوشید و به واقعیت نزدیک شد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | المپیک | ایرانی | مسابقه | جواد محجوب | جودو | سنگین وزن | خروج از ایران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog